دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی‌ : پرسلن ونییر ،

سفیدی دندان و بیشتر


دندانپزشکان مجرب ما در کلینیک فرا با ارایه درمان های زیبایی لبخند شما را به نحو چشمگیری زیباتر و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهند. ما میتوانیم نقص های دندان ها را با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها به طرز شگفت آوری پنهان کنیم و نتایجی کاملا طبیعی ارایه دهیم.

دندانپزشکان ما درک میکنند حس زیبای لبخند زدن با اعتماد به نفس کامل نقش بسزایی در ایجاد روابط اجتمایی موفق در زندگی روزمره ایفا می کند. .

iStock-181100806-800x600

روش های مختلف درمان های زیبایی

راه های متنوعی برای ایجاد لبخندی زیبا وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از :

باندینگ دندان

یکی از راهکار های اساسی برای پنهان کردن نقایص دندان میباشد. در این روش دندانپزشک با استفاده از مواد ترمیمی همرنگ دندان، زیبایی دندان را به روشی محافظه کارانه و مقرون به صرفه ایجاد میکند.

ونییرهای پرسلن

همانند باندینگ دندان، برای زیبا ساختن ظاهر دندان طراحی شده اند. ونییرهای پرسلن در واقع پوسته های نازکی از جنس فلداسپار هستند که روی سطح دندان نصب میشوند تا مانع دیده شدن نقایصی همچون ترک یا تغییر رنگ شوند.

اینویزالاین

بر خلاف ارتودنسی سنتی که از سیم فلزی و براکت استفاده می کند، Invisalign® دارای اتصالات پلاستیکی صاف و راحتی است. بیمار با تغییر دادن یک مجموعه جدید از سینی های سفارشی هر یک – دو هفته، می تواند به نرمی و آرامی یک لبخند نامرتب و نامتناسب را مرتب کند.

سفید کردن دندان ها

دندانپزشکان ما گزینه های متعددی برای رسیدن به یک لبخند روشن، از جمله سفیدکردن با لیزر در کلینیک، ارائه می دهند. ما همچنین Opalescence Go و سینی های سفارشی را انتخاب می کنیم، که می تواند نتایج قابل مقایسه ای را به سفید کردن در کلینیک در اختیار شما قرار دهد. کیت های خانگی به شما اجازه می دهند که ژل سفید کننده را به سینی های پیش ساخته شده یا سفارشی در منزل در زمان مناسب خود اعمال کنید.

تزریق بوتاکس

BOTOX Cosmetic®، یا سم بوتولینوم، یک پروتئین است که مانع انقباض عضلات صورت می شود. شما به هیچ وجه حس در صورت و پوست خود را از دست نمی دهید و می توانید از صورت نرم و بدون چروک خود لذت ببرید. هر درمان بوتاکس عموما از سه الی چهار ماه، بسته به عوامل فردی، اثر بخش است. این یک روش اثبات شده و ایمن برای ارتقاء زیبایی پوست صورت است.

اسمایل میک اوور

این درمان زیبایی جامع میتواند شامل تغییر کانتور یا تغییر شکل لثه یا دندان ها باشدکه به منظور ایجاد ظاهری متقارن یا حتی ظریف تر، اجرا می شود.حتی برای نتیجه گیری بهتر، درمان سفید کردن دندان میتواند با ونییر ترکیب شود. برای درک بهتر آنچه قابل اجراست، دندانپزشک، قبل از شروع کار، یک مدل سه بعدی از نتیجه نهایی دندان های بیمار شبیه سازی میکند، تا به بیمار جهت تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

نتایج بیمار ما

image_lwarge-500x246

بعد

image_large-500x246

قبل

موارد مرتبط

کلینیک فرا

تهران ، تجریش

خیابان فنا خسرو ، پلاک ۲۵

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۶ عصر

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی 

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی