دنتال باندینگ

ترمیم ترک و شکستگی دندان با

باندینگ دندان


ترمیم دندان های شکسته ، لک و ترک خورده با استفاده از کامپوزیت باندینگ ترمیم دندان های شکسته ، لک و ترک خورده می تواند با استفاده از کامپوزیت باندینگ صورت بگیرد . این روش موثر محافظه کارانه قابل اجرا تنها در یک جلسه می باشد.
متخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی فرا در تهران ، تلاش میکنند تجربه ای خاطره انگیز در محیطی آرام و دلنشین را برای شما به ارمغان بیاورند و بهترین نتایج درمانی را به شما ارائه کنند.
شما در کلینیک فرا می توانید به ما اعتماد کنید و آنچه از درمان زیبایی مد نظر دارید را به راحتی بدست آورید و در کوتاه ترین زمان صاحب لبخندی زیبا و بی نقص شوید.

دنتال باندینگ چیست ؟

دنتال باندینگ یا کامپوزیت باندینگ یک روش درمانی زیبایی است که با استفاده از آن نواقص دندان با استفاده از مواد ترمیمی زیبایی بر طرف و رنگ و فرم دندان بازسازی می شود.این روش می تواند برای ۱ تا چند دندان و در صورت نیاز تمامی دندان های فک بیمار مورد استفاده قرار گیرد تا نتایج بی نظیری را در کوتاه ترین مدت حاصل شود.
بیمارانی که از فضاهای خالی بین دندانی ، تغییر رنگ دندان ها و کوتاهی یا نا مناسب بودن آن ها رنج می برند می توانند با استفاده از این تکنیک دندان هایی کاملا طبیعی داشته باشند.

shutterstock_364450610-800x600

با استفاده از بهترین مواد ترمیمی کامپوزیت ، می توان طول دندان های کوتاه یا بدفرم را تغییر داد ، فواصل موجود بین دندان ها

را بست و یا دندان های فرسوده را باز سازی کرد.

آیا این درمان برای من مناسب است ؟

این نوع درمان زیبایی برای موارد ذکر شده بسیار موثر است :

 • ترمیم شکستگی ها و ترک های کوچک
 • باز سازی دندان های آسیب دیده
 • برطرف کردن و پوشاندن لک های موجود روی دندان ها که از طریق سفید کردن یا بلیچینگ جواب نگرفته باشند.
 • بستن فاصله های بین دندانی
 • زیبا سازی دندان هایی با سایز های نا منتاسب
 • تریم و باز سازی دندان های دچار سایش
 • ترمیم شکستگی ها و ترک های کوچک
 • باز سازی دندان های آسیب دیده
 • برطرف کردن و پوشاندن لک های موجود روی دندان ها که از طریق سفید کردن یا بلیچینگ جواب نگرفته باشند.
 • بستن فاصله های بین دندانی
 • زیبا سازی دندان هایی با سایز های نا منتاسب
 • تریم و باز سازی دندان های دچار سایش

دنتال باندینگ می تواند در بسیاری از موارد ، درمان مناسبی جهت جایگزین کردن درمان های رومش و لامینت های سرامیکی باشد.

این درمان مقرون به صرفه است و می تواند در مدت ۱ جلسه لبخند شما را متحول سازد. در بسیاری از موارد برای انجام درمان زیبایی نیازی به بی حسی نمی باشد . در اکثر موارد نیازی به تراش سطوح طبیعی دندان ها وجود ندارد.

 

رنگ دلخواه بیمار با در نظر گرفتن مواردی همچون رنگ پوست ، رنگ دندان های مجاور و طرح لبخند بیمار تائید می شود و با جدیدترین تکنیک ها و مواد و تجهیزات دندانپزشکی درمان زیبایی بیمار انجام می شود.

لامینت های کامپوزیتی یا تریم های مشابه بسیار مستحکم هستند اما باید توجه داشته باشید استحکام آن ها در برابر مواد سخت تر ممکن است دچارر چالش شود . در مواردی که بیمار عادت ناخن یا مداد جویدن یا مشابه آن را داشته باشد انجام کار زیبایی با استفاده از کامپوزیت توصیه نمی شود.

نمونه کار با کامپوزیت

image_lasssrge-500x300

استفاده از مواد کامپوزیت همرنگ دندان ها برای بستن فاصله بین دندان های بیمار

در کلینیک فرا
مواد مورد استفاده ، تکنیک های به کاربرده شده و تجربه ی بالای دندان پزشکان زیبایی ما ، بهترین موقعیت را برای زیبا سازی لبخند شما فراهم می آورد.

موارد مرتبط

کلینیک فرا

تهران ، تجریش

خیابان فنا خسرو ، پلاک ۲۵

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۶ عصر

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی 

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی