طرح لبخند

تجسمی زیبا با طرح لبخند

کلینیک دندانپزشکی فرا

طرح لبخند برنامه ریزی جهت بهبود ظاهر کلی لبخند شما از طریق روش هایی مانند ونییرهای سرامیکی ، روکش های پرسلین ، ایمپلنت و سفیدکردن دندان ها می باشد.
در برخی موارد ترکیب چند درمان بهترین راه برای رسیدن به نتایج دلخواه است . در کلینیک فرا دندانپزشک متخصص زیبایی ما با بررسی جزئیات دندان ها و با توجه به خواسته های مراجعه کننده ، بهترین طرح درمان زیبایی را ارائه می دهند تا نتایج رضایت بخش مراجعه کننده را به دست بیاورند.

iStock-450292119-800x600

عوامل مختلفی به داشتن یک لبخند زیبا کمک می کنند ، لبخند می تواند به نحوی طراحی شود که کلیه این عوامل را شامل شود.

 

طرح لبخند چیست ؟

طرح لبخند طرح درمان زیبایی مخصوص مراجعه کننده است که باعث جذاب شدن لبخند و چهره ی مراجعه کننده می شود.
درمان های زیبایی می توانند از سفید کردن دندان ها تا متقارن نمودن ناهماهنگی آن ها متنوع باشند.

کلینیک فرا : ما به شما تاثیر شگفت انگیز داشتن لبخندی زیبا را نشان می دهیم .

مراحل درمان :

طرح لبخند شما می تواند شامل درمان های زیبایی متفاوتی باشد و بستگی به اهداف و خواسته های شما دارد. دندانپزشکان متخصص زیبایی ما در فرا کلینیک با دقت به خواسته های شما و با توجه به اولویت هایتان طرح لبخند شما را ارائه می دهند.

جایگزین کردن یا بستن فواصل دندانی ایجاد شده

جهت بستن فواصل بین دندانی ، دندانپزشک متخصص زیبایی ، راهکارهای متفاوتی را ممکن است ارائه دهد که بسته به سن ، فضای موجود بین دندان ها و تعداد دندان های از دست رفته متفاوت باشد . این راهکارها شامل ایمپلنت های دندانی ، پروتزهای ثابت ، بستن فواصل کوچک تر با ونییرهای کامپوزیت یا پرسلن ، روکش های سرامیکی ، ارتودنسی متحرک و ثابت می باشد.

روشن کردن رنگ دندان های تیره ، زرد یا لک شده.

سفید کردن دندان ها با ژل های office یا ژل های خانگی . می تواند لبخند شما را به طرز شگفت انگیزی جذاب تر کند. جهت کسب جزئیات بیشتر از نحوه ی سفید کردن دندان ها روی لینک کلیک نمایید . استفاده از ژل های office طول درمان را به ۴۵ دقیقه کاهش می دهند در حالی که ژل های خانگی نتایج بسیار مطلوبی را بین ۴ الی ۱۰ روز ارائه می دهند.

اصلاح طرح لبخند در ۲ جلسه

استفاده از ونییرهای سرامیکی یا کامپوزیت این امکان را فراهم می کنند تا لبخند دلخواهتان را طی ۲ جلسه به دست آورید.
اکثر مراجعه کنندگان این سوال را مطرح می کنند که آیا ونییر های پرسلن حتما نیاز به تراش دارند ؟ در جواب به این سوال باید پاسخ دهیم

خیر! مقدار تراش ونییرهای پرسلن می تواند از ۰٫۵ -۰ mm  باشد و در اکثر موارد نیاز به تراش در حقیقت در حد خراش است تا از ایجاد استپ در مارجین دندان در مجاورت لثه جلوگیری کند و مانع ایجاد تورم در ناحیه لثه شود . ونییرهای کامپوزیتی از طریق دنتال باندینگ روی سطح دندان اضافه می شوند و قابلیت هایی مشابه به ونییرهای سرامیکی دارند.
اما به افرادی که ترجیح می دهند در ابتدا دندان های نامرتب خود را مرتب کنند تا مانع از تراش خوردن آن ها شوند درمان ارتودنسی اینویزالاین را پیشنهاد میکنیم .

مزایای اصلاح طرح لبخند

داشتن لبخندی زیبا تاثیر بسزایی در دیگر حوزه های زندگی شخصی و اجتماعی افراد دارد.
افرادی که لبخند زیبایی دارند ، از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و از روابط اجتماعی بسیار خوبی بهره مند هستند . این افراد همچنین از شانس بالاتری برای به دست آوردن شغل هایی با سمت های عالی تر برخوردار می شوند.
داشتن لبخندی سالم و زیبا ، لذت زندگی شما را چندین برابر می کند و به شما امکان خوردن ، صحبت کردن ، خندیدن و لبخند زدن با اعتماد به نفس بالاتری را می دهد.

در کلینیک فرا تیم ما ، تمام تلاش خود را جهت بهره مند کردن مراجعه کنندگان از لبخندی زیبا و سالم با طول عمری طولانی میکنند.

جهت بهره مند شدن از این خدمات و مطرح نمودن سوالات خودمی توانید از طریق فرم آنلاین با ما تماس بگیرید.

موارد مرتبط

کلینیک فرا

تهران ، تجریش

خیابان فنا خسرو ، پلاک ۲۵

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۶ عصر

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی 

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی