سفید کردن دندانها

بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها

لبخند خود را به طرز شگفت انگیزی درخشان کنید.

داشتن یک لبخند سفید و درخشان می تواند چهره شما را به شدت جذاب تر کند . شما می توانید با استفاده از ژل های سفید کننده ی مخصوص بلیچینگ که تنها در کلینیک دندانپزشکی فرا موجود هستند.

دندان های خود را در منزل در کمتر از ۳ جلسه سفید کنید.

همینطور شما می توانید با استفاده از ژل های بلیچینگ مخصوص و لیزر درمانی دندان های خود را حتی در مدت زمانی کمتر از ۱ ساعت در کلینیک فرا به سفیدترین حالت ممکن تبدیل کنید.

385235635-800x600

سفید کردن دندان ها از طریق استفاده از ژل بلیچینگ می تواند رنگ دندان های شما را چندین برابر بیشتر کند.

بلیچینگ برای چه کسانی مفید است ؟

در پروسه سفید کردن دندان ها با ژل بلیچینگ در واقع ژل حاوی هایدروژن پروکساید به سطوح بیرونی دندان ها اعمال می شود و طی آن لک های سطحی دندان که بر اثر نوشیدن چای و قهوه و استعمال دخانیات ایجاد شده اند و از بین می روند و دندان ها سفید و درخشان می شوند.

دندان های نسبتا تیره با استفاده از ژل های خانگی و دندان های بسیار تیره با استفاده از ژل های آفیس که درصد بالاتری از هایدروژن پروکساید دارند قابل سفید شدن هستند.

ژل بلیچینگ قابلیت سفید کردن دندان ها را با از بین بردن لک های موجود در سطوح دندان ها دارا می باشد ولی در قرینه سازی ، هماهنگ سازی و مرتب کردن دندان های نامتناسب نقشی ایفا نمی کند.
لذا بهتر است در صورت تمایل به انجام نکات ذکر شده درمان بلیچینگ یا به صورت ترکیبی با درمان های زیبایی لامینیت و کامپوزیت صورت گیرد یا توسط درمان های زیبایی فوق جایگزین شود.

داشتن لبخندی سفید و درخشان یعنی لبخندی جذاب و زیبا که می تواند اعتماد به نفس شما را چندین برابر کند و نقش بسزایی در روابط اجتماعی شما ایفا کند.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها درمانی با طول عمری محدود است و بسته به نوع بلیچینگ و لایف استایل شما می تواند بین ۶ ماه تا ۱ سال دوام داشته باشد.
با نوشیدن چای و قهوه و امثال آن ها ، دندان ها به مرور زمان زرد می شوند و نیاز دارند مجدداً بلیچ شوند تا رنگ سفید و درخشان خود را بدست آورند.

آفیس بلیچینگ

آفیس بلیچینگ ، روش بسیار مؤثر سفید کردن دندان ها در مطب زیر نظر دندانپزشک می باشد که در مدت کمتر از ۱ ساعت با استفاده از ژل مخصوص این کار دندان های شما را به روشن ترین حالت ممکن تبدیل می کند . در این روش ژل مخصوص به مدت لازم روی دندان می ماند و تا به دست آوردن رنگ مورد نظر از روی دندان ها پاک نمی شوند . استفاده از این روش راهی سریع برای سفید کردن دندان ها در مدت زمانی بسیار کوتاه فراهم می آورد و به همین دلیل متقاضیان بسیار زیادی دارد.

بلیچینگ در منزل

در این روش با استفاده از قالب گیری ، تری های مخصوص و منحصر به فرد شما آماده سازی می شود . سپس این تری ها به عنوان سینی های نگه دارنده ژل های سفید کننده خانگی با ژل پر می شوند و بسته به نیاز و نوع غلظت ژل به مدت زمان مشخص شده روی دندان ها پوشیده می شوند .

با انجام این کار رنگ دندان ها طی چند روز سفید می شود.
اگر جنس دندان مناسب باشد این عمل در کمتر از ۳ روز رنگ دندان را کاملا سفید می کند.

مزایای سفید کردن دندان ها با بلیچینگ

ژل های مورد استفاده در کلیینیک فرا کاملا بی ضرر بوده و آسیبی به دندان وارد نمی کنند . با استفاده از این ژل دندان ها در کوتاه ترین مدت به سفید ترین رنگ خود تبدیل می شوند .
داشتن دندان های سفید و درخشان باعث افزایش اعتماد به نفس می شود به شما این امکان را می دهد .
در عکس های خانوادگی خود ، یا محیط کار یا دانشگاه با لبخند زیبای خود بدرخشید.

موارد مرتبط

کلینیک فرا

تهران ، تجریش

خیابان فنا خسرو ، پلاک ۲۵

شنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۶ عصر

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی 

فرا کلینیک در شبکه های اجتماعی